Kalite Politikamız

Tüketicilerin sürekli olarak tercih ettiği, alırken ve tüketirken güven duyduğu, standart ve hijyenik koşullarda ürün geliştirmek ve üretmek. Müşterilerimize ve bayilerimize sunulan hizmet kalitesini arttırmak ve zamanında hizmet sunmak. Müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamak için teknolojiyi ve sanayi alanındaki gelişmeleri takip etmek. Bu gelişmeleri firmamız bünyesinde uygulamaya yönelik "SÜREKLİ İYİLEŞTİRME" çalışmalarını yapmak ve desteklemek. 

Tüm çalışanlarımızın karşılıklı etkileşim ve eğitimlerle toplam kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimsemesini sağlamak ve bunun sonucunda yaşam standartımızı yükseltmek. Personelimizin MBH'li olmaktan gurur ve mutluluk  duymasını sağlamak.

Mal ve hizmet sunan üretici ve tedarikçilerimizin, MBH'nin  "SÜREKLİ İYİLEŞTİRME" politika ve hedefleri doğrultusunda kendilerini geliştirmeleri ve toplam kalite bilincini benimsemelerini sağlamak. 

Kalite Politikalarımızla şirketin verimliliğini arttırarak, karlılığı devamlı yükselen ve yatırımlarını özkaynaklarıyla finanse eden bir firma olmak.